پست های پدمانتد تمام روغنی
پست پدمانتد تمام روغنی
 در پست های پدمانتد تمام روغنی جزء اصلی پست همانند سایر پست های توزیع، ترانسفورماتور می باشد. اکتیوپارت ترانسفورماتور، سکسیونرهای روغنی فیدرهای ورودی و خروجی، همچنین سکسیونر روغنی فیوزدار فیدر ترانسفورماتور به صورت کلی در داخل یک مخزن مشترک روغن قرار دارند که این مخزن با طرح هرمتیک روغنی دیوار گنگره ای و یا طرح هرمتیک روغنی با بالشتکی از گاز خنثی و سیستم خنک سازی رادیاتور طراحی شود که این عامل باعث کاهش قابل توجه ابعاد پست، بهره برداری سریع و آسان آن می گردد.
تشریح اجزاء
 ترانسفورماتور

جزء اصلی این پست ها همانند سایر پست های توزیع، ترانسفورماتور می باشد که می تواند با طرح هرمتیک روغنی دیوار کنگره ای و یا طرح هرمتیک روغنی با بالشتکی از گاز خنثی و سیستم خنک سازی رادیاتور طراحی شود. از آنجایی که اکثر اجزاء پست داخل روغن ترانسفورماتور می باشند، به پست های Pad Mounted Transformer معروفند و تنها توسط سازندگان ترانسفورماتور قابل ساخت و طراحی می باشند.

 سهولت حمل و نقل

با توجه به قابلیت حمل از بالا و وزن کم، به راحتی قابل حمل و نقل می باشد.

 زیبایی ظاهری

این نوع پست با توجه به ابعاد کوچکتر و ارتفاع کم تناسب بیشتری با مبلمان شهری دارند.

فیوز پشتیبان
 فیوز محدود کننده جریان به صورت پشتیبان جهت حفاظت ترانسفورماتور در مقابل جریان های اتصال کوتاه بالا استفاده می گردد. در پست های پدمانتد تمام روغنی اکتیو پارت ترانسفورماتور ، سکسیونرهای روغنی فیدرهای ورودی و خروجی ، همچنین سکسیونر روغنی فیوزدار فیدر ترانسفورماتور به صورت کلی در داخل یک مخزن مشترک روغن قرار دارند که این مخزن به صورت هرمتیک روغنی یا هرمتیک گازی آببندی می شود که این عامل باعث کاهش قابل توجه ابعاد پست، بهره برداری سریع و آسان آن می گردد.
مزایای پست
 قیمت

این نوع پست ها حدود 20% ارزانتر از پست های کمپکت و پکیج کیوسک دار می باشد این کاهش هزینه به علت پایین آوردن هزینه مواد و تولید کیوسک و تابلو LV و MV و سهولت تولید و زمان تولید می باشد.

  سادگی نصب و بهره برداری

سادگی سهولت بهره برداری این نوع پست ها به علت Modular بودن آن می باشد. در پست های توزیع زمینی استفاده از این نوع پست ها نیاز به نگهداری و تعمیر را پایین می آورد.

 ایمنی

این پست ها امنیت بالایی دارند، چرا که همه تجهیزات front dead هستند و هیچ قسمت جریان دار روبازی وجود ندارد و هیچ ریسکی برای مناطق عمومی وجود ندارد تا جایی که ترانسفورماتورهای پد مانتد می تواند در گوشه حیاط مشتریان نصب شود. این درجه از اطمینان می تواند این پست ها را برای مکان های عمومی و جنگلی (حیات وحش) امن تر کند.

 سهولت حمل و نقل

با توجه به قابلیت حمل از بالا و وزن کم، به راحتی قابل حمل و نقل می باشد.

 زیبایی ظاهری

این نوع پست با توجه به ابعاد کوچکتر و ارتفاع کم تناسب بیشتری با مبلمان شهری دارند.

  •  تا توان 2500kva و ولتاژ 36kv
  •  ابعاد بسيار كوچك و حمل و نقل آسان
  •  استفاده از تجهيزات با ايمني بالا
  •  تهويه طبيعي با درجه حفاظت بالا
  •  دسترسي به تجهيزات از يك سمت
  •  قابل نصب در شرايط مختلف آب و هوايي
  •  قابل ارائه در دو نوع تمام روغني و نيمه روغني (گازي)
  •  مقاوم در برابر خوردگی
تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به شرکت توسعه پست های ایران ترانسفو محفوظ میباشد.