معرفی شرکت

معرفی شرکت

شرکت توسعه پست های ایران ترانسفو

شركت توسعه پست هاي ايران ترانسفو به عنوان يكي از شركت هاي اقماري گروه صنعتي ايران ترانسفو در تاريخ 1382/12/19 با هدف توليد تجهيزات جانبي ترانسفورماتور و با نام " تجهيز ترانس ارس " تاسيس شد . پس از آغار فعاليت به صورت گسترده اقدام به مطالعه بازار و شناسايي نياز هاي صنعت برق كرد و بدين ترتيب پا به عرصه طراحي و توليد پست هاي پيش ساخته نهاد و نام شركت از مورخ 1383/06/19 به " توسعه پست هاي ايران ترانسفو " تغيير كرد.

اين شركت در راستاي توسعه و بهينه‌سازي شبكه توزيع كشور ، با توجه به مصرف روز افزون انرژي و نياز به پست‌هاي توزيع و محدوديت‌هاي موجود در فضاهاي شهري و در نظر گرفتن مزايايي همچون ايجاد ضريب ايمني و كاربري بالا ، توجه به زيبايي و مبلمان شهري ، صرفه‌جويي در فضاي احداث پست (با توجه هزينه بسيار سنگين قيمت زمين در شهرهاي بزرگ) و از طرف ديگر به حداقل رساندن نياز به بازديدهاي دوره‌اي متداول ، اقدام به طراحي و توليد انواع پست‌هاي پيش ساخته ( كمپكت ،دو طبقه ، موبايل ، يونيت و پدمانتد و...) نموده است .

با توجه به نياز پست هاي پيش ساخته به انواع تابلوهاي فشار ضعيف و فشار متوسط ، اطلاعات و دانش لازم در زمينه طراحي و توليد اين تابلو ها (تابلوهاي فشار متوسط ثابت وتابلو هاي فشار ضعيف توزيع ، اندازه گيري ، كنترلي و...) به شركت منتقل گرديده و با طراحي ، توليد و انجام كليه تست هاي روتين و نوعي ، تجربه لازم در اين زمينه نيز حاصل شد. ولي در ابتداي كار با توجه به مشغله فراوان در زمينه بازاريابي ،طراحي و توليد پست هاي پيش ساخته به عنوان يك صنعت جديد ، توليد تابلو ها محدود به تامين نياز پست هاي پيش ساخته توليدي شركت بود. با توسعه شركت و بهره گيري از نيرو هاي متخصص و مجرب اين توليدات از محدوده تامين نياز داخلي شركت خارج شد ، بنحوي كه در حال حاضر يكي از محصولات اصلي محسوب مي گردد.


هدف از طراحی پست های پیش ساخته و تابلوهای کمپکت :
  •  صرفه‌جويي در فضاي لازم جهت نصب و بهره‌برداري؛
  •  استفاده از تجهيزات با كيفيت بالاتر و تكنولوژي پيشرفته‌تر؛
  •  لحاظ نمودن شرايط محيطي و فضاي نصب؛
  •  كاهش زمان لازم جهت تجهيز و برقدار نمودن پست هاي توزيع؛
تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به شرکت توسعه پست های ایران ترانسفو محفوظ میباشد.